Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Akademia Pedagoga i Psychologa
Drukuj

positive thinking 4933330 1280

Akademia Pedagoga i Psychologa

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Warszawie zaprasza psychologów, pedagogów, psychoterapeutów i terapeutów zatrudnianych w placówkach oświatowych województwa mazowieckiego - do udziału w cyklu seminariów w ramach Akademii Pedagoga i Psychologa. 

Głównym celem seminariów jest poszerzenie wiedzy specjalistów w zakresie metod terapeutycznych wybranych nurtów psychoterapeutycznych w bezpośredniej pracy zawodowej z dziećmi i z młodzieżą oraz ich rodzicami.

Tematyka seminariów:

  1. Metody terapii EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing).
  1. Metody analizy transakcyjnej według teorii Erica Berne'a.
  1. Metody terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (Solution Focused Brief Therapy).
  1. Metody terapii poznawczo-behawioralnej (Cognitive Behavioral Therapy).
  1. Metody terapii Gestalt według koncepcji Fritza Perlsa.
  1. Metoda psychodramy według teorii Jacoba Moreno.
  1. Metody terapii psychodynamicznej w ujęciu teorii relacji z obiektem.

Seminaria będą realizowane w formie interaktywnych wykładów na Platformie Teams Microsoft Office. Łączna liczba godzin: 28 (tj. 7 seminariów po 4 godz. dyd.). Uczestnicy otrzymają zaświadczenie udziału w Akademii Pedagoga i Psychologa w formie elektronicznej. Wskazany jest udział we wszystkich seminariach.

Zapisy [pod linkiem]: (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Szczegółowych informacji udziela: kierownik Akademii Pedagoga i Psychologa: Jolanta Szymczyk; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Sekretariat rejestracji kursów Jolanta Czułada: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszam


Z
 poważaniem
Jolanta Szymczyk