Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
COVID-19 nie przeszkodził w spotkaniach sieci w projekcie MARKPIW
Drukuj

 

 

W połowie marca 2020 r. wydawało się, że ostatni cykl spotkań sieci w projekcie jest poważnie zagrożony. Konieczna izolacja, brak możliwości spotkań bezpośrednich na chwilę zatrzymały działania w MARKPIW. Receptą na tę trudność okazała się praca on-line. Gotowość nauczycieli, uczestników projektu oraz jego realizatorów do pracy w środowisku internetu zaowocowała webinariami dla sieci działających w projekcie.

Spotkania dla sieci on-line, na temat „Metody pracy z Radą Pedagogiczną – praktyczne aspekty warsztatu osób wspomagających” odbyły się w dniach:

 

Interaktywne wykłady poprowadzili doświadczeni trenerzy i specjaliści: Jarosław Kordziński, Katarzyna Szczepkowska i Maria Kazimierczak. W spotkaniach, oprócz koordynatorów sieci uczestniczyło 83 uczestników projektu, 23 doradców indywidualnych oraz zaproszeni goście, w tym dyrektor MSCDN Pan Jarosław Zaroń oraz wicedyrektor ds. edukacyjnych Pani Teresa Makulska. Wszystkie spotkania miały charakter webinarium i zostały zrealizowane na platformie Click Meeting. Bardzo dobra frekwencja podczas webinariów i aktywny udział uczestników w spotkaniach mogą wskazywać, że formuła uczenia na odległość na stałe zagości w MSCDN jako jedna z form doskonalenia zawodowego nauczycieli.

 

Webinarium Sieć TIK w procesie nauczania_.png Webinarium _Siec_porozumiewanie_w_j_obcych.png Webinarium_Siec_matematyczno_przyrodnicza.png

Webinarium_Siec_nauczanie_przez_eksperymentowanie.png Webinarium_Siec_wspomaganie_przedszkoli.png