A A

 

RPI aktualnosci Warszawa 002

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 1 września 2020 r Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli jest

 

Regionalnym Punktem Informacyjnym FRSE na rok 2020-2021
dla województwa mazowieckiego.

 


Celem działań w ramach RPI jest promowanie programów, projektów i inicjatyw zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Korpusu Solidarności. Więcej informacji o Fundacji, jej programach i inicjatywach jest dostępne na stronie: http://www.frse.org.pl

Informacje o planowanych działaniach w ramach punktu RPI FRSE, będą dostępne na stronie www MSCDN oraz Wydziałów MSCDN.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, szczególnie: dyrektorów, nauczycieli szkół i placówek oświatowych/edukacyjnych, przedstawicieli organów prowadzących, przedstawicieli organizacji pozarządowych, fundacji i bibliotek.

 

Beata Gembarowska 
Koordynator Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE.

tel. 22 536 60 18, +48 519 836 024 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dyżur: środa w godz. 900-1700 (pok. 107 I piętro)

MSCDN Wydział w Warszawie , ul. Świętojerska 9

 

 

frse1 bannerek

 

 

i selfieKonkurs Selfie+ jest okazją dla  beneficjentów programów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji do podzielenia się  efektami ich pracy. Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie konkursu fotograficznego, bo to właśnie za pomocą zdjęć najłatwiej i najskuteczniej można przedstawić rezultaty swoich działań. 

mundus
Webinar
: konkurs wniosków 2021 w Erasmus Mundus i „Jean Monnet” 

akcja
Webinar dla wnioskodawców w sektorze Kształcenie 
i szkolenia zawodowe 

EKS
 Startuje nowy programEuropejski Korpus Solidarności 2021–2027 

europass
Zapraszamy na cykl webinariów Europass, podczas których zaprezentujemy narzędzia wykorzystywane w doradztwie zawodowym. Poza wprowadzeniem teoretycznym będzie także okazja do podzielenia się refleksją i doświadczeniem – więc będziemy uczyć się razem i od siebie.

komunikat frse
Erasmus+:
ponad 28 miliardów euro na wsparcie mobilności i edukacji dla wszystkich w Unii Europejskiej i poza nią ...

frse 1
17 III 2021 - Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym seminarium pt.: Alternatywne sposoby ewaluacji w projektach FRSE

screenshooter imageconverter600e8d5ab11121
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Operator Programu Edukacja (MF EOG 2014-2021),
uruchomiła drugi nabór wniosków na działania edukacyjne w Programie Edukacja

frse ukrainaKonkurs wniosków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży 2021 otwarty!

bg1Zapraszamy na bezpłatne seminarium online, które odbędzie się w dniach 26-28 stycznia 2021r. (trzy wieczorne spotkania).

Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych (klasy VI-VIII), którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt “Czy wiesz, że … wynalazł to Polak?” – projekt historyczny o największych polskich wynalazkach i ich odkrywcach (w połączeniu z Dniem Nauki Polskiej – 19/02).[Zaproszenie]

Czytaj więcej...

frse2
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, informujemy, że Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli przystąpiło do konkursu FRSE w wyniku którego zostało wyłonione jako Regionalny Punkt Informacyjny FRSE na rok 2020-2021 dla województwa mazowieckiego.