A A
Stanowisko:
Specjalista ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
22 536-60-85
Telefon komórkowy:
509 304 582
Wyślij e-mail
Dodatkowe informacje:

Konsultantka ds. technologii informacyjnej i informacji pedagogicznej. 

Wieloletni nauczyciel, wychowawca i doradca metodyczny z zakresu informatyki i bibliotek szkolnych. Autorka, realizatorka i uczestniczka wielu projektów edukacyjnych, konferencji i programów doskonalenia zawodowego nauczycieli. Autorka publikacji w czasopismach branżowych dla środowiska oświatowego. 
Posiada kompetencje formalne i doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń dla kadry dydaktycznej w obszarach zastosowania nowoczesnych metod edukacyjnych, multimediów i nauczania interaktywnego oraz kształcenia na odległość.
„Jestem nauczycielem w trakcie nieustannych poszukiwań:). Moje cele zawodowe koncentrują się wokół wspierania nauczycieli i szkół w tworzeniu nowoczesnego środowiska nauczania i uczenia się przyjaznego uczniowi, opartego na współpracy, innowacyjnych technologiach, narzędziach i metodach. 
Ofertę szkoleniową kieruję do osób zainteresowanych wykorzystaniem współczesnych zdobyczy nauki i techniki do odkrywania potencjału, wyzwalania ciekawości poznawczej i kreatywności oraz wzmacniania wielostronnego rozwoju ucznia (i jego nauczyciela)”.