A A

 

Szanowni Państwo,
Nauczyciele BIOLOGII liceów i techników, zapraszamy na warsztaty metodyczne online:  

 

Matura z biologii –
analiza wyników egzaminu oraz wskazówki metodyczne
do efektywnej pracy z uczniem

 

Cele ogólne: Doskonalenie umiejętności analizy i interpretacji wyników egzaminu maturalnego w aspekcie doskonalenia pracy dydaktycznej nauczyciela 

Rodzaj formy: warsztaty metodyczne 

Termin: 5 listopada 2020 r., w godz.16.00 - 18.00 online

Program szkolenia:

  1. Egzamin maturalny z biologii - procedury i wymagania realizowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową kształcenia ogólnego.
  2. Wyniki egzaminu maturalnego z biologii w aspekcie doskonalenia pracy dydaktycznej nauczyciela. Zadania sprawiające uczniom najwięcej trudności.
  3. Wskazówki metodyczne do efektywnej pracy z uczniem na lekcjach biologii.

Koszty: bezpłatnie

Miejsce: platforma zdalna MSCDN.

Prowadzący: Urszula Poziomek – nauczyciel dyplomowany; ekspert Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej; wieloletni nauczyciel biologii w liceach ogólnokształcących, autorka podręczników do biologii dla szkół licealnych.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie w formie elektronicznej.

Ważne!
W przypadku rezygnacji ze szkolenia prosimy o pilną informację zwrotną z tytułem szkolenia w temacie wiadomości wysłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowych informacji udziela nauczyciel konsultant: dr Ewa Pyłka-Gutowska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 506-386-045