A A

Szanowni Państwo,
Nauczyciele geografii i przyrody, zapraszamy na seminaria aktualizujące wiedzę zgodnie z obowiązująca podstawa programową

 

Świat: lokalnie, regionalnie, globalnie
(trzecia edycja i nowe zagadnienia)

 

Cele ogólne:
Doskonalenie kompetencji nauczyciela w zakresie zagadnień związanych z meteorologią i klimatologią, geografią regionalną świata i kartografią, zgodnych z Podstawą Programową (obowiązująca od 2017 i 2019 r.)

Rodzaj formy: seminarium. Szkolenie online na platformie e-learningowej

Terminy:

  • 27-28 października 2020 r., w godz.16.00- 18.00 (online) - dr Bożena Kicińska
  • 3-4 listopada 2020 r., w godz.16.00- 18.00 (online) - dr hab. Tomasz Wites

Liczba godz.: 8

Program szkolenia:

  1. Problemy środowiskowe miast: czy warto mieć w mieście tereny naturalne? - dr Bożena Kicińska
  2. Globalnie znaczy wszędzie blisko. Casus Indonezja. – dr hab. Tomasz Wites

Szkolenie jest bezpłatne.

Miejsce: MSCDN, Wydział w Warszawie, w dniu szkolenia zapisanym uczestnikom udostępniona będzie platforma e-learningowa.

Prowadzący:

  • dr Bożena Kicińska, dr hab. Tomasz Wites - uznani, wieloletni pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Autorzy licznych publikacji przedmiotowo-metodycznych.Dr Bożena Kicińska – klimatolog. Obecnie kierownik Pracowni Edukacji Geograficznej. W latach 2008-2016 Prodziekan ds. studenckich WGSR. Od wielu lat członek Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej. Współautor niektórych publikacji Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Dr hab. Tomasz Wites – geograf. Obecnie kierownik specjalności magisterskiej Geografia świata na WGSR UW. Koordynator zajęć z zakresu geografii regionalnej. Sekretarz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Współautor niektórych publikacji Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych.


Ważne!
W przypadku rezygnacji ze szkolenia prosimy o pilną informację zwrotną z tytułem szkolenia w temacie wiadomości wysłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Szczegółowych informacji udziela nauczyciel konsultant: dr Ewa Pyłka-Gutowska
najlepiej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 506-386-045 (najlepiej sms)